| GabiiHaș a întrebat:

Care este cantaretul/canareata voastra preferat/preferat? Dar trupa? la mine cantaretul e Smiley iar trupa e SIMPLU. asta ma reprezinta.

8 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Philip Anselmao- Pantera
Angela Gossow- Arch Enemy
Sirenia

| GabiiHaș explică:

Scuze,categoria stiu ca era muzica, dar am gresit...scuze

| Elliana534 a răspuns:

Sir Elton John. Trupa Goo Goo Dolls

| TotEuMa a răspuns:

Mie-mi plac la nebunie melodiile lui Adele... dar imi plac mai mult interpretate de alte persoane decat de ea laughing)

| anameoow a răspuns:

Cantareata:Adele Trupa:Three days grace

| euu33 a răspuns:

Si la mine la fel :* cantaretul smiley si trupa simplu

| qindet a răspuns:

Trupa mea preferata e nirvana, am inceput sa o ascult acum vreo 2 saptamani si nu m-am asteptat ca o sa imi placa atat de mult happy

| Marcus13 a răspuns:

Trupa mea prefereta e Three days grace iar cantaretul este solistul trupei Adam Gontier.