| MaNuela_RoMina_1999 a întrebat:

Care este cantaretul/trupa voastra preferata?

19 răspunsuri:
| Elena97M a răspuns:

John Newman

| Wehrmacht a răspuns:

Sabaton.

| Wøodenpints a răspuns:

Nu am așa ceva. Îmi plac prea multe ca să aleg o singură trupă.
E ca și cum ai întreba niște părinți care-i copilul lor preferat. Nu prea ai cum să alegi, și majoritatea nici nu se pot compara. Că nu poți să compari o trupă de death metal cu una de country sau blues și să zici care-i mai bună.

https://www.youtube.com/watch?v=yL2DNP5_9CY

| MaNuela_RoMina_1999 explică (pentru Wøodenpints):

Daca nu poti alege, puteai sa scrii mai multe. Nu ma deranja. Dar totusi, cam ciudata comparatia ta cu copilul.

| Cameliapantiru a răspuns:

Hey! CC Catch, Celine Dion si Elvis Presley sunt cantaretii mei preferati. Trupele favorite ar fi Boney M, ABBA si Queen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca barbat eminem
ca femeie, evanescence si adele.

ps: foarte ciudat avatar ai, era halloween sau ce? laughing

| MaNuela_RoMina_1999 explică (pentru anonim_4396):

Nu, imi place Black Veil Brides laughing

| sappy a răspuns (pentru anonim_4396):

Amy lee e solista evanescence!

| anonim_4396 a răspuns (pentru sappy):

Imi place mai mult cum suna evanescence de aia nu ii zic pe nume tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cantaret:Michael Jackson
Trupe:Shinee, Maroon 5

Răspuns utilizator avertizat
| Happyjump a răspuns:

Cântăreț: Eminem
Trupa: Paraziții

| eviltwinnn a răspuns:

Am doi cantareti preferati, Eminem si Cedry2k.

| MisterSprinkle a răspuns:

50 Cent si Parazitii

| alissa6 a răspuns:

Nirvana

| Starla14 a răspuns:

Metallica

| MEduard a răspuns:

Cheloo - Paraziții.

| c0nstant1n a răspuns:

Mi-au trecut pe la inima multe formatii de cand ascult muzica... dar mai nou mi-a ramas trupa "Alternosfera". Imi place accentul tipului si puterea cu care urla portiunile mai "intense" in emotii si versurile lui "bacoviene". Ma dau pe spate efectiv...