| yloveyou1 a întrebat:

Care este cel mai bun laptop?(din toate punctele de vedere) Dar tableta?

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pentru ce am eu nevoie(multimedia si design) cele mai bune mi se par cele de la Apple.
iMac si iPad.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Laptopul cel mai bun este cel care se potriveste nevoilor tale cel mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laptop este Acer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HP pavilion DM4-3000en.e cel mai bun laptop de tip multimedia de la HP datorita difuzoarelor beats audio, subwoofer-ului si configuratiei sale.Are procesor Core i5 si placa video dedicata de la AMD.

| marian23213234 a răspuns:

Mi se pare cel mai bun Samsung galaxy tab p7500 10.1 are de toate inclusiv 3g plus wifi si la ipad nu prea gasesti asa ceva la un pret avantajos(mai ales ca pe galaxy tab poti lucra pe el documente Microsoft office, ppt etc.)si este mai bun decat ipad

| ghostk1d a răspuns:

Asus mi se pare ok