| BBiiiaa a întrebat:

Laptop sau Tableta?

Răspuns Câştigător
| Danaada a răspuns:

Laptop e mai eficient in programe si unele siteuri nu poti deschide cu tableta. E urat ca se incinge. Tableta e confortabila, usoara, nu prea o poti folosi pentru afaceri, e mai mult pentru timpul liber.....Sunt bune amandoua depinde in ce doresti sa le folosesti

16 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Desktop.

| cypryan11 a răspuns:

Laptop

| CautNume a răspuns:

Tableta

| CrazyTeenager a răspuns:

Laptop cel mai convenabil.

| h3r a răspuns:

Laptop.

| positivity a răspuns:

Laptop.

Răspuns utilizator avertizat
| Userses a răspuns:

Deocamdata laptopul, insa in scurt timp tableta PC. Vezi Microsoft Surface cu Windows 8 Pro.

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

Laptop. daca bateria tabletei se strica, trebuie sa cumperi alta (costa 2-3 milioane) +reparatii

| Aniquel a răspuns:

Laptop.

| mihaelapestrita a răspuns:

La momentul acesta indicat este un laptop, este mult pai eficient, pentru diverse probleme. Insa, nu cred ca mai dureaza mult, iar tableta va lua avans.

Aici http://snipurl.com/laptop_vs_tableta - poti verifica si face o comparatie intre cele doua.

| Irenee a răspuns:

Laptop. este mult mai practic, in primul rand pentru ca are taste happy.

| xOrbitssxboy a răspuns:

Laptop. Pe el poti folosi mai multe lucruri.

| Cristinaa69 a răspuns:

Asta ma intrebam si eu.dar mai performant este laptop-ul..adica depinde si de care iti iei.

| Stefan_Mihai_1996 a răspuns:

Eu unu mi-as lua tableta daca ai pc sau laptop... daca n-ai pc/laptop ar fi mai bine sa-ti iei laptop acum faci cum crezihappy bafta!

| Tomovici_Alexandra_1995 a răspuns:

Laptop ca poti sa instalezi mai multe lucruri, este mai util si mai eficient. Plus ca daca se mai strica cate ceva pe la el merge reparat, cu tableta mai greu.

Întrebări similare