| emysmecher a întrebat:

Care este cel mai bun program de mixat muzica?

3 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Multi folosesc Sony acid. Dar sunt mai multe in mod normal care se combina.

| f1r3TiG3R a răspuns:

Incearca virtual dj e cel mai bun uite site de download http://www.virtualdj.com/download/free.html si dac nu ma crezi am si blog unde le-am espus ok bafta

| 19marian60 a răspuns:

Pentru a nu gresi trebuie sa-ti spun ca sunt foarte multe studiouri dj muzic virtuale.Ce trebuie sa stii tu, este ca nu toate sunt compatibile cu calculatorul tau.Ce trebuie sa faci tu, cauta unul care sa fie compatubil cu calculatorul tau. succes!