| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun program pentru a deschide filmele?

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu iti recomand Mplayer.

| Pho3nix a răspuns:

BSPlayer si VLC Media Player

| KeepCalm a răspuns:

GoMplayer

| Nastia a răspuns:

Mplayer

| m4them4tic a răspuns:

VLC Media Player, BS Player, Power DVD...depinde ce format are fisierul.

| darkeyes a răspuns:

BSplayerhappy

| CatGirl a răspuns:

Bs.Player

| BabyWL a răspuns:

Bs.Player

| BiiBiis a răspuns:

VLC si Bsplayer.

| Sadd a răspuns:

Gom player

| nykonyk a răspuns:

Kmplayer deschide cam toate formatele de filme, muzica, clipuri ect

| viorel13 a răspuns:

Vlc eu pe asta il folosesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

MV2Player, pentru ca ai scurtaturi la taste si stie extraordinar de multe chesti si incarca repede filmul si nu te complici cu multe chesti prin meniu, de ex vrei sa maresti subtitrarea, duci mouseul in timp ce merge filmul in partea stanga a ecranului si iti apare un scrool si maresti cat vrei in real time, apoi daca ai filme ce sunt inchise la contrast apesi shift si toate tastele de la tastele "sageti" de pe o tastatura normala de calculator, de la tastele numerice poti sa iti redimensionezi filmul inclusiv zoom, de la tasta o ai tot ce vrei sa stii despre film... si etc