| ICanLoveYou a întrebat:

Care este cel mai ieftin telefon cu bluetooth si cu cablu de date? mentionez ca sunt din ploiesti?big grin

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Iti recomand nokia 2360. E finut, ieftin, are bluetooth, cablu de date, casti-isi merita banii.

8 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Am vazut eu unu la 5 milioane, ...cu cablu d date, bluetooth, mp3, card, camera d 2gb si vga,...happy{sony ericson k530}

| andi a răspuns:

Ti-ai luat tel pana la urma? ce model?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...adica vrei cablu pana la ploiesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MARIA98 mentiunea ta e folositoare. Am informatii ca si la tine in Ploiesti sint magazine de telefoane big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eventual poti cauta pe internet, la magazinele online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai cumparat tel pana la urma?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

169roni

| simona_3509 a răspuns:

Asta caut si eu am gasit multe telefoane acum depinde daca esti pe vodafone si daca vrei sa iti iei tel cu abonament sunr 0 eur dar daca vrei fara abonament... cu toate ca unele sunt cu preturi mai mici nu prea sunt bune cel putin alea cu bluetooth sunt peste 2.000.000 vechi poiti sa ma anunti pe simona_radu98

Întrebări recente