| geany a întrebat:

Care este cel mai interesant lucru pe care il poti practica in timpul liber?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Joci scarbble cu prietenii, iesi la o partida de volei, vizionezi filme.

5 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Interesant poate sa fie pentru cineva sa colectioneze timbre, pentru altul sa joace sah, sa iasa la plimbare, sa viziteze, sa citeasca. Pentru mine e interesant sa ma joc, sa ies in aer liber, sa citesc, sa vad filme...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sa intri pe TPU.

eileen
| eileen a răspuns:

Poti sa investesti intr-o camera buna foto, alegi un loc pe care sa il vizitezi si incepi sa captezi imagini ineditewinking

| ghem a răspuns:

Plictiseala laughing)) de fiecare data te simti altfel. adica un grad mai mare sau mai mik de plictiseala senzatii noilaughing.

| dance4life a răspuns:

Somn de voieblushing