| Miyukii a întrebat:

Ce activitati pentru timpul liber va plac? Raspunsul cel mai interesant-

Răspuns Câştigător
| Dreamer a răspuns:

Alerg si ascult in casti intre timp melodii pump up ca sa fiu motivat, sah cu oameni mai in varsta, curse cu bicicleta, tenis de masa, biliard, snooker, poker, plimbari prin parc, paduri, excursii etc.
Am multe activitati si daca as avea timp le-as face pe toate in aceeasi zibig grin

2 răspunsuri:
| Delicv3nt a răspuns:

Eu am doar o pasiune activitate placere orce ar fi iubesc la nebunie avioanele de vanatoare Martin si construiesc din bete de chibrit avioane cumpar seria revistei "Lumea Aviatiei" si nu ma las pana nu fac toate avioanele de acolo am ajuns la nr de 13 happy

| Daniella a răspuns:

Mie imi place sa imi petrec timpul cu iubitul meu, plimbandu-ne pe unde avem chef.Sa vorbesc la telefon cu prietenele.sa ies prin oras, la mec, kfc sau alte fast-fooduri.De asemenea, iubesc plimbarile prin padure, pentru ca imi da senzatia de munte.Acum depinde, fac mult mai multe in timpul liber, depinde de prieteni si de " programul meu ".