| hopelesss a întrebat:

Care este cel mai popular mmorpg free care il joca romanii... 2011-2012?

3 răspunsuri:
| Fortune a răspuns:

Metinu sorelui. WoW si mai nou LoL e la moda acu

| 69CarpeDiem a răspuns:

Cel mai popular este Metin2.(In Romania si la cehoslovaci ca au vreo 30 servere dai dracu laughing)
In alte tari este WoW care este primul in plan mondial dar care nu prea are sens.
Cred ca mai mult te bucuri cand faci P la aura pe ro decat cand faci lvl. max pe WoW.

| Perfectu a răspuns:

Metin2 este cel mai jucat mmorpg(10 mii de playeri pe fiecare server). Acesta e