| Deea311 a întrebat:

Cum se joca jocul lady popular?

fundita

Răspuns Câştigător
| DeNyyy a răspuns:

Scuze.pai ai o fata virtuala si trebuie sa o duci la servici si sa ii cauti un iubit si sa ii dai de mancare trebuie sa ii cumperi haine. si pentru a trece nivelele trebuie sa faci scopuri. succes. daca nu ai inteles ceva trimite-mi un mesaj

4 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Eu ma joc.numele meu e DyDyDeNy98

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un joc distractiv
In care trebuie sa ai grija de o fata virtuala adica: sa-i gasesti un iubit, sa o hranesti, sa o mentii in forma (sport), sa o specializezi in mai multe slujbe, sa o imbraci pentru ca trebuie sa arate bine, o poti duce la salon. iar apoi trebuie sa completezi niste scopuri pentru a trece nivelul. Bineinteles ca in joc trebuie sa ai un iq pentru a putea sa-i gasesti slujba, ai nevoie de puncte, voturi(pentru a ajunge pe podium). Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde intru ca sa joc?thinking