| inna a întrebat:

Care este cel mai tare serial pe care l-ati vazut?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prison Break si Lost.

49 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Forsyte Saga.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Fetele Marinarului love struckhappy Mi-a placut mult filmul si inca imi mai place.happy

| elena a răspuns:

Familia Adams.

eileen
| eileen a răspuns:

Prison Break ramane pe primul loc, apoi Seven Heaven, un serial cu totul exceptional!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Dosarele X...era inainte pe PROtv cand eram mai mic.big grin

Janina
| Janina a răspuns:

Suspin pentru ca s-a terminat Prison Break
ma dau in vant dupa fetele de la GOssip Girl
am stat cu o curiozitate imensa la Veronica Mars si am stat la o vorba cu Neveste Disperate big grin

cami
| cami a răspuns:

1001 de nopti love struck..pacat ca aseara a fost ultimul episod crying

cami
| cami a răspuns:

Am stat si am urmarit cu curiozitate avatarul lui MARI... Woow... mi s-a parut ceva SOC... oare unde l-o fi gasit.hee hee? m-a lasat straight face

| DenissaDeea a răspuns:

Dragoste si Razbunare.

| selef a răspuns:

HOUSE MD

| lia a răspuns:

"Prison Break", toate cele 4 serii si "Criminal Minds".

| Wtf9000 a răspuns:

Prison Break, dar tocmai s-a terminat... crying

| cotzobel a răspuns:

Dallas, Veronica Mars, What i like about you si One Tree Hill

| ellai a răspuns:

Desperate Housewives, one tree hill, veronica mars, Prison Break, goosip girl si putin din kyle XY.

| RetroX a răspuns:

Prison Break (desi ultimul sezon a deviat cam mult de la subiect) si Lost (care devine din ce in ce mai bun) big grin

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Tanar si nelinistit. Probabil ca nici nepotii nostri nu vor sti cum s-a terminatlaughing

| sergiu25bc a răspuns:

Era pe tvr1 si se chema Santa Barbara, era o familie f bogata
numele lor era Cici Capwel, Eden Capwel, Gina Capwel, apoi era 1 politist care era indragostit de Eden Capwel.Serialul a avut peste 1000 episoade. Mie imi placea la nebunie

prfml
| prfml a răspuns:

Dallas si La limita imposibilului.

RaduCiocan
| RaduCiocan a răspuns:

Smallville, Lost, Battlestar Galactica, 24
http://www.selfhelp.ro/2009/03/seriale-tv-vs-filme-cinema/

| tukhey23 a răspuns:

Scrubshee hee

| Marii a răspuns:

Supernatural si Criminal Minds

| greg a răspuns:

1001 de nopti.Prison Break n-am vazut. Puteti sa ziceti ca e telenovela 1001 de nopti, ce vreti voi, mie tot ala mi-a placut happy

| beba a răspuns:

Familia Bundy, Friends...

| buburuzAndreea a răspuns:

Doctor House, Grey's Anatomy, Heroes, Ally McBeal si Sex and the City. Aaaa trebuia doar unul?!? Nu ma pot hotari!

| moonY a răspuns:

Dr. house

| draculaq a răspuns:

Supernatural, Gossip Girl, The OC

| marria a răspuns:

Prison Breakhappy

| vio a răspuns:

Tinar si nelinistit...laughing

| chivas21 a răspuns:

Cred ca nu a privit nimeni serialul Kyle XY, este mult peste toate la un loc! happy