| Radu_Andreea_1995_EwMM a întrebat:

Ce mai tare carte pe care ati citit-o! sau serial pe care l-ati vazut! funda pup

Răspuns Câştigător
| IonescuOnutza1986 a răspuns:

Seriale:Grey's Anatomy (Anatomia lui Grey)si House M.D. le poti vedea pe amandoua online.

8 răspunsuri:
| Tymycy a răspuns:

Serial bun: The Middle (gen:family, comedy)

| ascovit a răspuns:

Carte:
Incendierea paradisului de Antonio Alamo

Serial : The vampire diaries

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Carte: "Papillon" de Henri Charrière.
Seriale: "House M.D", "Lie To Me", "Supernatural", "CSI: NY", "Family Guy", "Criminal Minds", "Prison Break", "OZ", "Friends", "Sherlock", "Breaking Bad", "Game Of Thrones", "Grey's Anatomy", "The Mentalist", "Bones", "Two And A Half Men", "Dexter", "Law & Order: Special Victims Unit", "The Simpsons", "Doctor Who", "South Park", "Lost Girl", "Nip/Tuck", "True Blood".
Astea sunt câteva seriale la care m-am uitat şi la care vreau să mă uit.

| Radu_Andreea_1995_EwMM explică (pentru MalleusMaleficarum):

Bv tie MalleusMaleficarum

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru Radu_Andreea_1995_EwMM):

...Nu e chestia de "bravo mie", ţi-am enumerat o listă din care să-ţi alegi singură. straight face

| 01rukia01 a răspuns:

Serial(anime):fullmetal alchemist... love it

| Arikirinmotoka a răspuns:

Animeuri:
Naruto
Naruto shippuden
Soul eater
Ao no exorcist
Elfin lide
Sword art online
Death note
11eyes
Fairy tail
Carti:
Jurnalul unui pusti(1, 2,3, 4,5)
Jurnalul unei pustoaice(1, 2,3)
Fetita celei de-a sasea luni
Generala(1, 2)
Manga(Toate)

| Nibichan a răspuns:

Cea mai tare carte a fost "oul tigrului" si serial supernaturalhappy