| rlr09 a întrebat:

Care este jocul vostru preferat? Dar sa nu fie online (Metin2) sau miniclipuri.

Răspuns Câştigător
| Anniyaaa a răspuns:

Sims 3 & 2

7 răspunsuri:
| Violent a răspuns:

Jocul meu preferat este RAVEN SQUAD. Daca te intereseaza poti sa-l download-ezi.

| Dragotta a răspuns:

Tales of Monkey Island

| ERMO a răspuns:

Ba sa-mi trag o palma m-a nimerit fix la punctul sensibil, celalalt ma (orgoliul)laughing
Poftim na, counterstrike, Hallo si Heroes III (joc de strategie)

| RazvanStefan a răspuns:

Godfather 2 cu siguranta!

| SteauaNordului a răspuns:

Cake mania main street

| maties a răspuns:

Call of duty 2

| Gunerus a răspuns:

Warcraft, Starcraft I si II, jocuri exceptionale ca storyline.
+Multiplayer-ul le aduce un "kick" dar asta doar daca vrei sa joci multiplayer.