| SDavidS a întrebat:

Care este mai bun? Orange sau Vodafone?

18 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cei ce au Orange o sa iti spuna ca Orange si cei ce au Vodafone o sa iti spuna Vodafone.

A trecut vremea cand spuneai ca intri in reteaua x pentru ca are semnal mai bun, toti operatorii si-au modernizat retelele si nu mai sunt astfel de probleme.In functie de reteaua prietenilor, familiei si multitudinea de oferte iti alegi reteaua pe care o doresti.

Eu sunt abonat Vodafone (ex connex) de 8 ani de zile (din cauza ca toti sunt pe Vodafone)

| BogdanPunct a răspuns:

Orange.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Vodafone happy

| vldidle a răspuns:

Vodafone am abonament de 8 ani laughing

| 20thoughts a răspuns:

Vodafone.

| BeYourserlf a răspuns:

Orange happy

| BandOfHorses a răspuns:

Orange

| eu4you a răspuns:

Http://www.orange.com/en_EN
https://www.vodafone.ro/
...dupa parerea mea orange.Mama are din amandoua si Orange-ul este folosit de mult mai multe persoane decat vodafone-ul.Nu stiu! Numai tu poti sa iti dai seama cel mai bine dupa link-urile de mai sus.Noi nu putem sa ne spunem decat parerea.

| msweety a răspuns:

Eu zic Vodafone, din cate stiu are mai multe oferte...

| pisiiiiii a răspuns:

Vodafone pentru ca are mai multe optiuni dar Orange are semnal mai bun.

| Niki9 a răspuns:

Orange.

| marry97 a răspuns:

Vodafone

| marry97 a răspuns:

Vodafone

| IrinaStef a răspuns:

Vodafone

| Alecssutssaa a răspuns:

Vodafon:X:X

| cosmincody a răspuns:

Eu sunt pe Orange si imi merge perfect si semnalul si plus ca ai suficiente oferte si cu minute nationale si internet si minute si SMS in retea.Parerea mea, fa ce crezi ca ti se potriveste.

| cosmincody a răspuns:

Orange e bun si in semnal si in oferte!

| roby08 a răspuns:

Vodafone