| Ecaterina a întrebat:

Care este metoda eficienta de a copia fara de a fi prins?

Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

Eu faceam fituici pe hartie cu creion subtire. Si facindu-le invatam. Si nu mai aveam nevoie de ele si le dadeam la altii. Rezultatul: ei copiau si eu nu. Ei au ajuns prosti si eu m-am desteptat.

16 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

@Quensy-incearca sa inveti sistematic
@Robert-foloseste o crema hidratanta inainte sa te razi.Nu te vei mai irita.

eileen
| eileen a răspuns:

Metoda mea functiona cel mai bine, invatamhee hee
Robert, si prietenul meu se irita foarte rau, i-am luat un aftershave de la Clinique.

Janina
| Janina a răspuns:

Iei o bluza mai lunga si in interiorul ei prinzi copiutele in asa fel incat atunci cand stai in banca si ii intorci partea de jos pe dos sa dai de copiute.cand vine "lupu" simplu dai drumul la bluza. daca te ridica ele nu o sa pice pentru ca fie sunt lipite, capsate sau prinse cu bold.
bafta

| Dl.Inginer a răspuns:

Buna Quensy,
Imi cer mii se scuze, azi noapte am pus prea multe intrebari si acum nu mai am posibilitatea sa postez nici una.Ma bag si eu la tine aici la intrebare si pun si eu o intrebare. sper sa nu fie probelma. dar am nevoie de ajutor. Te pupic.
Deci, intrebarea mea este:
Spuneti-mi si mie va rog, ce after shave folositi? Am si eu nevoie de unul care sa nu ma irite... ce imi recomandati?

| Bianca26bb a răspuns:

Eu sincer, copiez la ora de Engleza. In rest, nu am curaj.happy O data am facut asa :Am luat o fituica mica, si scrisul lor doar eu il intelegeam. Am pus-o pe scaunul pe care m-am asezat (adica sub fund). Cand nu se uita doamna (mai mereu ) ma uitam.
Insa nu prea mi-a prins bine, fiidnca le-am incurcat de tot big grin

| DiMoDi a răspuns:

Bagi totul la tărtăcuţă şi nu mai ai nevoie de copiuţă! big grin

| dalea a răspuns:

Daca vei urma metoda lui andi ai sanse sa ajungi subiect de stiri la tv, asa cum s-a intamplat si anul trecut cu niste studenti de la Iasi.

| cristina_6456 a răspuns:

EU IMI FAC FITUICI MICI SI LE TIN IN PALMA DESCHD PALMA CITESC ACA VINE CINEVA INCHID PALMA SI A AI SI CEVA CU BUZUNAR DACA E CEVA SA VARI REPEDE COPIUTA big grin

| Teardrop:] a răspuns:

De cat sa cauti metode de copiat.mai bine invatawinking.asta te-ar ajuta mai mult parerea mea.

| claudya a răspuns:

Invata si nu copia... e mai bine.

| claudya a răspuns:

Invata si nu copia ....e mai bine.

| andi a răspuns:

Am vazut in facultate o metoda, 2 magneti f mici pusi in ureke, se lipesc direct de timpan{ cam periculos}, apoi in jurul gatului o bobina din cateva spire de cupru mai grosutze alimentate de o baterie de 9 volti, si conectat la telefonul mobil.deci ai 59, 59 minute pana la urmatorul apel, iar ajutorul tau iti spune subiectul, deci scrie pana nu mai poti.nu se vede nici un fir, poti sa fii kel si sa ai un tricou sau o bluza pe tine, nu se observa

| Selena a răspuns:

Handsfree, parerea mea.

| meioana a răspuns:

Scrii pe telefon sau pe alt caiet de la o alta materie:-p

| ema_7550 a răspuns:

Poi...eu imi scriam cu creionul f mic pe coperta unui caiet inchis la culoare pe care il lasam sub lucrare. n-am fost prinsa niciodatahappydar depinde si de profihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca profii prindeau fetele cu copiute sub fusta, in sutien happy, in fine acum avem telefoane mobile si casti.