| Roxii a întrebat:

Care este pasiunea voastra adica ce va place sa faceti in timpul liber sau cu alte ocazii?

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Imi place sa desenez ma relaxeaza si ma simt bine cand fac asta nu pot explica dar e minunat ar trebui sa incerci si tu. imi place si sa ascult muzica banuiesc ca esti fana Justin Bieber si mie imi plac mult melodiile lui happy

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi place sa citesc si sa ascult muzica.

| Sill a răspuns:

Pai de vreo 4 ani joc baschet la club dar nu e asta placerea mea... cel mai mult imi place sa citesc(in timpul scolii citesc aproape nonstop)iar cum incepe vacanta stranduri, fotbal cu prietenii, la un suc, pe mess etc.

| Diiiiiia a răspuns:

Pai pasiunea mea in principal este dansul.
De aceea fac parte din ansamblul folcloric Trandafir de Bucovina.
Iubesc dansullove struck

| Fiction a răspuns:

Sa ascult muzica si sa navighez pe net.

| Bilqux a răspuns:

Dansul si muzica:X:X

| buburuzaucigasa a răspuns:

Sa joc tenis de camp.Acum cativa ani faceam performanta din cauza unei accidentari nu mai pot sa joc decat de distractiecrying

| SelenaDesire a răspuns:

Pasiunea pe care o am de cand eram mai micuta, este sa cant! Fac colectii de melodii, pe care le pot interpreta, le invat versurile si apoi caut negativul pe internet si cant ca la Karaoke. Nimeni nu m-a auzit vreodata, dar sper ca intr-o buna zi, sa fiu suficient de curajoasa. love struckhappyhee hee

| Angel_3284 a răspuns:

In timpul liber imi place sa ma distrez...sa fac tot ce imi place. Iesiri cu prietenii prin parca, gratare, petreceri, filme, club, somn mult, la o vorba cu prietenii de la departare pe mess.mai multe.hee hee. po0p

| adry_4721 a răspuns:

Pasiunea mea este sa cant ador muzica. Vreau sa devit cantareata.Care este pasiunea ta? pupkiss

| Mikata a răspuns:

Mie imi place sa cant la chitara.Acest lucru ma linisteste complet si ma face mai fericita. lol. Ce mai fac in timpul liber; pai, citesc, ies afara cu prietenii, acum ca e vara o sa ma duc la strand, desenez laughing, cant, etc. Ce-mi vine atunci in minte, aia fac.big grin