| KillMePlease a întrebat:

Ce va place sa faceti in timpul liber?
Si care este culoarea voastra preferata?

32 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sex, albastru

| AirănMeidăn a răspuns:

4chan si alb fiindca sunt rasista

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

In timpul liber îmi place sa stau cu prietenii, sa merg pe afara, sa citesc, sa ma uit la filme si... Cred ca mai multe chestii thinking

Albastru

| RareşTPUro a răspuns:

Sa mixez muzica

Albastru spre mov.

| VibeTrix a răspuns:

1.Ma uit pe laptop, ma joc (nu jocuri de 5 ani). Volei, tenis, etc. happy Mai multe.
2.Rozz,nu,n-am 1 an

| Deaad a răspuns:

Muzica,sa citesc, sa stau pe TPU, sa ma plimb prin natura, sa ma joc cu cainii, sa cant la chitara.

| Cameliapantiru a răspuns:

Imi place sa citesc, sa ascult muzica, sa merg la teatru/opera/concerte/cinema, sa peterc timp cu prietenii, sa ma joc cu catelusa mea, sa fotografiez (iubesc natura), sa gatesc (in special, sa fac prajituri), sa sofez, sa merg la shopping si la coafor, sa fac excursii la munte si, mai nou, sa raspund la intrebari pe TPU.
Culorile preferate ar fi rosu, turcoaz si roz pal, dar si alb (este non-culoare).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citesc, stau pe aici, desenez, ma uit la animele, ascult muzica, nu ma uit la tv.
Rosu, dar si albastru thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Fac un ochi.
2.Toamna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa confectionez lucruri DIY,sa-mi aranjez parul, sa scriu la mate, sa citesc diferite articole despre minciuna, prim ajutor si tips&tricks si sa calatoresc(ceea ce nu fac, dar mi-ar placea).

Albastrul ca cerneala.
La asta ma refer:
https://www.pinterest.com/pin/486036984760830590/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place in timpul liber sa vad intrebari normale pe TPU big grin. imi place culoarea negru in alb peste alb sub alb in alb scoasa din alb bagata in alb

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Da' de ce normale?

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Adica cum normale, normale, normale, in sensul direct. Nu am avut in vedere ca intrebarea ta este rea big grin

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Marijuana graatiiis! numa' 1000$! cea mai buna ofertaa

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Si manelele lui Guta la 200 % volum+ o sticla de bere la indemana si salata din varza de mare big grin

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Manele? #-.-
Mersi, dar nu. Nu sunt o manelozaura.

Răspuns utilizator avertizat
| DjNick112 a răspuns:

Sa proiectezi automobile

Visiniu combinat cu alb, deci alb-visiniu

La tine?

| KillMePlease explică (pentru DjNick112):

Sa citesc, sa ascult muzica si sa cant. (nu-s asa de ciudata precum crezi...worried laughing )
Negru, albastru si rosu.

| DjNick112 a răspuns (pentru KillMePlease):

Stai asa, de unde stii ce cred eu? Am spus eu ca esti ciudata? Nici prin cap nu mi-a trecut happy

| KillMePlease explică (pentru DjNick112):

Nu stiu...Nu ai zis-o, insa ai fi putut crede asta...happy

| DjNick112 a răspuns (pentru KillMePlease):

Crede-ma ca am barba. Nu judec persoane fara sa am motive sau fara sa le cunosc happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Negrul nu este culoare.

| KillMePlease explică (pentru DjNick112):

Te cred...
cred. thinking

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Ciuda? laughing

| DjNick112 a răspuns (pentru KillMePlease):

Nici tu nu ai cum sa crezi pentru ca nici tu nu ma cunosti, ce spun eu asta e singura sursa de informatii si nu ai cum sa crezi 100%

| KillMePlease explică (pentru DjNick112):

A...
M-ai pierdut la,, nici'' laughing

| DjNick112 a răspuns (pentru KillMePlease):

Cum am reusit sa fac una ca asta? laughing

| KillMePlease explică (pentru DjNick112):

Dumnezeu stie! laughing

| TheWalker11 a răspuns:

-sa ascult muzica
-sa ies pe afara
-sa joc fotbal(si pe pc si in realitate)
-stau pe facebook, TPU )
-sa vizionez filme/seriale.
Si am mai multe culori preferate: Albastru, rosu, alb, portocaliu.

| pisucutaroz13 a răspuns:

Mersul cu rolele sau iesitul cu prietenele iar culorile mele preferate sunt: roz(pe primul loc); verde crud si chiar daca nu sunt culori imi plac si negrul si albul. laughing)