| Reek54 a întrebat:

Care este persoana pe care o admirati cel mai mult?, si spune'ti si de ce.

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Cred ca mamaie... toata viata a muncit, fara sa fie ajutat de multa lume, si-a facut 2 case pana acum, are animale, si chiar daca e batrana si bonlava, face o gramada de trebuiri, da acolo o mai ajut si eu si parintii mei, ca tataie, adica barbatesu el nu prea poate, ca e mai bonlav ca ea...

| MenInShadow a răspuns:

Sper ca nu te asteptai la un rasp de genu "pe basescu" sau "pe boc" ca nu am ajuns nici la un nivel atat de "jos"laughing

| DarQueen a răspuns:

Mama.
De ce? Simplu, pentru că mi-a dat viață.
happy

| spaikizz a răspuns:

Eu? Sincera si fara sa razi il admir pe Nane. De ce? De asta: http://www.urbanlive.org/music/artisti/nane.html

Eu nu sunt genul de persoana care sa admir vedetele, tocmai de asta il admir pe Nane.

Dar eu mai admir pe cineva :) si anume pe tata. Stiu ca suna ridicol, poate, dar este un om care nu s-a plans niciodata. Munceste si face tot posibilul sa multumeasca pe toata lumea si e puternic din punct de vedere psihic.

Pe ei ii admir cel mai mult (cre' ca nu i-am scris in ordinea corecta).

Dar tu ce vrei sa afli prin intrebarea asta?

| Necrophagist a răspuns:

Am avut un profesor trecut drept mentor mai târziu,începuse cu teze despre cine sunt,teste despre ce credem că ne va face mama la prânz sau ore de învăţat cum se şterge corect cu radiera.În fine,discuţiile cu el mi-au schimbat viaţa,mă făceau mai meditativ,mai profund, gândeam mai mult şi mai bine, eh mă rog erau şi zile în care citeam de 3 ore instrucţiunile la mixerul pe care îl foloseam de câteva luni pentru că eram prea obosit de atâta pasiune pentru cărţi şi bla bla bla-uri.