| croissant a întrebat:

Ce fel de persoana admirati voi cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Gefox a răspuns:

Buna! Pai eu apreciez o persoana sincera; care sa nu fie prefacuta, mincinoasa, falsa; care sa ma placa asa cum sunt; sa nu puna accent pe popularitatea mea in grupul de prieteni; sa ma aprecieze pentru ceea ce sunt; sa nu ma foloseasca (adica cand are nevoie de mine sa apeleze la mine iar candnu are nevoie de mine sa ma dea la o parte sausa ma jigneasca) sa nu puna accent pe aspectul fizic; sa ma inteleaga... Cum spuneau si ceilalti sa fie amuzanta, vorbareata deschisa dar de multe ori tipurile acelea de persoane (ma refer la persoanele din jurul meu) si-au aratat coltii (adica cum sa-r spune m-ar fi folosit). De obicei eu imi admir aproapele (asta insemnand cei mai buni prieteni (cand spun cei mai buni prieteni ma refer la un max 2) si familia )

| croissant explică (pentru Gefox):

De ce nu iti apare funda?

10 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Eu admir o anumita persoana pe care o cunsc.De ce? Pentru ca e atat de fericita(persoana, nu conteaza daca e fata sau baiat) pentru ca in ciuda multor probleme pe care le-a avut(de sanatate si depresie) trece prin viata asa frumos.Zambeste mereu si e imposibil sa nu iti vina sa zambesti cand o vezi.E extraordinara! Optimist si fericit-genul meu de oameni in toate privintele.Si nici nu o deranjeaza ce crede lumea de ea, oricum toata lumea o adora.NU poti fi suparat pe ea.day dreaming

| AlleSss a răspuns:

Heii!
Eu admir o persoana care. A fost populara, eu i-am luat locul si cu toate astea vorbeste si ma ajuta cu multe treburi. Mi-a spus ca am ajutat-o foarte mult ca i-am luat locul, pentru ca nu mai suporta. Am fost foarte mirata, insa o admir extrem de mult.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu caracter si picioarele pe pamant.

| WhatMeanLove a răspuns:

Cele sincere.

| ionut1134 a răspuns:

Sincera...pacat ca nu prea exista astfel de persoane

| Riderx1 a răspuns:

Admir peroanele sincere, cu simtul umorului, vorbarete, deschise, curajoase, ambitioase, increzatoare in fortele proprii...pacat ca doar visam cu ochi deschisilaughing

| danceisme a răspuns:

Buna! Eu admir peroanele sincere,cu simtul umorului,fericite,vorbarete,deschise, sentimentale, curajoase, ambitioase, increzatoare in fortele proprii si foarte romantice.:X
Sper ca te-am ajutat!wave

| Geo10 a răspuns:

Buna, eu admir cel mai mul persoanele care sunt sincere.

| NemesAlexandra02 a răspuns:

Eu o ador pe mama mea...care m-a crescut si muneste din greu pentru ca noi, adica eu si fratele meu sa avem o viata normala...