| qMisaki a întrebat:

Care este prescuratarea numelui tau, si care este numelee tau?

Răspuns Câştigător
| robycfr1 a răspuns:

Poi numele meu este Robert si mi se spune in mai multe feluri, cel mai des roby.Alte prescurtari:robitza, boblaughing

25 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Numele meu este Satana Dracu 666 Legiune Baphomet Azazel, iar prescurtarea figureaza pe masina: B 666 DVL

@Klepto:Te cheama Vlad? Nice!batting eyelashes Eu ti-as sugera, simplu V, eu asa imi mai spun cateodata.

| Klepto a răspuns:

Ce prescurtare sa aiba numele Vlad? Vl? Ad? Ld? Vd? La? Da?

| ZuzaTA a răspuns:

Heylove struck Numele meu e Diana :X Dar unii imi zic : Dydy, Dia, DiDu, Dienutsa, Dudalaughing Dienuca, Dudu laughing

te pup >big grin

| MaDrogezCuPepsiCola a răspuns:

Numele meu este Diana si prescurtarile sunt Didy,dya,dyenuka, didyshor, inna şi daiana

| Francesca17 a răspuns:

Buna,prescurtarea numelui meu este Franci si ma numesc Francesca! Iti place, draga? Funda kiss?

| Luissa123 a răspuns:

Ma cheama madalina si prescurtarea...zii si tu cum vrei si cum iti place...

| faratinenupotplange a răspuns:

Prietenii imi spun deea sau deyuka dar ma nnumesc andreea

| Marinake a răspuns:

Andry iar numele meu este Andrei.Nu este cine stie ce prescurtare.Oricum... unii imi spun asa iar altii Grassz... poveste veche dar care nu face aluzie la greutate ci la cuvantul grass care inseamna gazon in engleza laughing

| мαddยtรรα a răspuns:

Madalina (Mădă)

| Cry11 a răspuns:

Cristiana- Cry, Crista

| psiHopixia a răspuns:

Layla de la Lucretia si Yaya de la Ioanahappy Sau Oana tot de la Ioanatongue

| EuNuTu a răspuns:

Prescurtarea numelui...

| YoanaYo a răspuns:

Numele meu: Ioana
Prescurtarea: Io (cu accentul pe "I")
"Portita": Ionica

Mda laughing

| razvan_3732 a răspuns:

Razvan->razva->inu

| Progeniturã a răspuns:

Mx. Numele meu e Max

| RedBullX a răspuns:

Răzvan este numele meu dar prietenii îmi spun Răzvă.
Funditsă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai toti prieteni mei imi zic Mely; x j numele mheu este Melissa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele meu e Jelli iar prescurtarea e Jelli. Funda?

| monochrome a răspuns:

Simona - Simo` Simi`. din astea laughing

| GGG562852 a răspuns:

Anca si mi se spun Anchy sau Ancutza tongue

| GGG562852 a răspuns:

Spune*

| Jennny a răspuns:

Alex.Numele meu e Alexandrabatting eyelashes

| Jesus24 a răspuns:

Numele meu este alexandru si prescurtarea este alex sau alx

| RAPID a răspuns:

Bogdan si prescurtare bobolaughing

| roxana999 a răspuns:

Ce intrebare mai e si asta?