| Nane a întrebat:

Care este problema? pls http://www.youtube.com/watch?v=_sAyZ5LcXrk

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Pai incearca prima data din telefon sa vezi daca iti merg melodiile si daca iti merg inseamna ca ii ceva cu cititorul. Am avut si eu problema la un Samsung caci cand bagam cardul si dadeam pe muzica, pe play imi scria ca cardul ii gol si l-am formatat dar am vazut ca era problema din cauza unui virus pe card. Dar la problema ta te-as sfatui sa iti cumperi un adaptor bluethoot in jur de 10-15 lei la magazinele de telefoane, si incearca sa trimiti muzica prin intermediul bluethootului. Ceao.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Informatica asta, grea rău domle*!
La mulți ani!
Pa, pa.

| DyaNa1337 a răspuns:

Asa mi s-a intampalt si mie cu cardul de la Samsung, la fel aparea numele si la fel spunea cu formatu, pur si simplu am bagat Samsung pc studio si dupa restart mi l-a recunoscut automat si a mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce program ai filmat?