| YahooMess1 a întrebat:

Care este programul vostru zilnic in timpul scolii?

7 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Ma trezesc, fac dus, ma spal pe dinti, ma imbrac si plec la scoala. Dupa ore merg la o bere.Ma intorc acasa mananc si mai stau la calculator apoi ma culc.

| Moryami a răspuns:

Luni:
Mananc, mananc, mananc, invat, iar mananc ( serios nu mananc atata numai ca n-am ce sa scriu ) =]], spun bancuri, ies afara, stau la gard si o strig pe tanti de la magazin pentru ca nu avem voie sa iesim din curtea scolii ), joc batminton, beau apa, ma mai bat cateodata =]], etc

| dani2404 a răspuns:

7:00 ma trezesc. 7:10 mananc. 7:20 ma spal pe fata, dinti. 7:30 ma imbrac. 7:35 ies din casa. 7.45 ajung la scoala. 7:45 - 8:00 stau de vorba cu colegii. 8:05 copiez tema pentru casa daca n-am facut-o. Dupa intra profu'/a si incepem orele.In pauza mare mananc Cand ies, merg acasa, mananc, daca am chef fac temele si invat la ceva. Dupa intru pe pc / vorbesc cu colegii. Pe la 4 ies afara, ma intorc, mananc, daca mai am chef intru pe pc. Adorm si din nou de la capat.

| devor a răspuns:

Ma trezesc, ma imbrac si plec la scoala.Cand ajung la scoala imi copiez temele(cum fac toti) sau le mai fac acasa, mai repet pentru teste daca am.Mananc.Astept sa treaca timpul. Dupa scoala, merg acasa si mananc. Apoi ies cu iubii afara.Si tot asa in fiecare zi(sunt la liceu asa ca e mai chill anul' astalaughing )

| AndraAndrada2000 a răspuns:

Ies afara cu cea mai buna prietena, uneori nu invat lectiile si ma ajuta ea deoarece este cea mai buna din clasa...iar cand le-am invatat le repetam amandoua. si uite asa eau eu numai zece si noua, incerc sa ii atrag atentia baiatului de care imi place, dar nu prea reusesc, mananc... Cam ce este normal.

| fashiongirl14 a răspuns:

Pai...ma trezesc pe la 8:00, imi fac rutina de dimineata, mananc, invat, pe la 11:30 merg la scoala unde ma distrez si invat in acelasi timp, ma intorc la 19:00 acasa, mananc, imi fac temele daca mai sunt in stare de asa ceva si ma culc. a doua zi o iau de la capat!

| cristinel_9551 a răspuns:

Ma dstrez strig pe profa dupa numele de familie spun bancuri sar gardul fac bratari din elastce ies afara imi bat joc de cei mici intru pe usa pe care nu avem voie si tot asa intru in belele si in belele