| Lovely_6403 a întrebat:

Care este reclama vostra preferata? Daca e ca si a mea fundita ( scuze pentru categorie )

6 răspunsuri:
| selef a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=2ljFfL-mL70 - Darth Vader recording for TomTom GPS - behind the scenes

Răspuns utilizator avertizat
| Dean1996 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=T4_WVLz5djI
Rad cu lacrimi de fiecare data cand o vad:))

| PaulaGGiyongchy a răspuns:

Reclama de la dorna sh reclama de la coca-cola! funda? te rog

| Andreeapena a răspuns:

A mea este aia cu curcanul cu p.n.s ...alfel o incurcanesti!laughing

| lipitoOarea a răspuns:

Mie imi place reclama de la Oreo...o ador "tati, tati, stii cum se mananca un biscuite Oreo?"