| teutzyk a întrebat:

Care este sportul pe care il practicati sau doriti sa il practicati si de ce?

Răspuns Câştigător
| ioanaa a răspuns:

Eu am facut gimnastica ritmica, timp de 9ani. Mi-ar placea sa fac tenis de camp. Tie?

15 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Basket-ul - pentru ca imi face placere. Si ma dau cu rolele...

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Sportul mintii: citesc!

| dulshe a răspuns:

Inotul, pentru ca imi place foarte mult apa!

| Dl.Inginer a răspuns:

Am practicat voleiul si fotbalul cand eram mai mic, acum joc fotbal ocazional.

prfml
| prfml a răspuns:

Sah si jocking (minte si corp) As fi vrut sa practic si inotul.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Hockey pe gheata.nu practic dar as vrea...ma fascineazatongue

| J7anine a răspuns:

Am facut candva karate, de inotat mai inot inca (asa cat sa nu ma inec, dar tot nu ma las happy, merg des cu bicicleta, sper sa ma incumet sa urc pe role (pe gheata am curaj sa patinez...). probabil as juca tenis de camp daca as avea destula forta in brate, desi si asta se capata prin exercitiu. Am incercat de curand squash si mi-a placut la nebunie sa dau cu toti nervii de pereti big grin

| N538961518 a răspuns:

Eu am facut fotbal, karate si rugby...si mi-ar fi placut sa practic kendo.

| sese a răspuns:

Fiind mai "sedentar" -asta nu inseamna ca nu alerg in fiecare zi dimineata-prefer sporturile de masa... bridge-ul si sahul(pe care candva l-am facut de performanta) pentru pastrarea capacitatilor intelectuale -daca vrei un antrenament saptamanal al PC -ului propriu din dotare.

| Bogdana a răspuns:

Eu fac arte martiale de 5 ani si crede-ma sunt multe fete care practica cel putin la noi la club.Si toata lumea spune ca de ce sa faca fetele Karate? e numai pentru baieti.total neadevrat.la Qwankido(arte martiale)fetele sunt egale cu baietii. M-am apucat in clasa 4 si m-a ajuat ft mult.

| vio a răspuns:

Miar place sa stiu sa inot... dar nu stiu... cel mai indicat sport...

| SpikE a răspuns:

Fotbalul este cel mai frumos, nu inteleg de ce va duceti la karate eu un zic ca pot sa bat pe oricine face karatehee hee si e de marimea mealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunde-mi te rog la ce-ti foloseste?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Merg la sală pentru relaxare nu pentru a face pachete - pachețele!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Halbere. fiindca -mi place berea.si aruncarea cu prajina.am un cires la care vin sa fure unii.si arunc cu prajina.