| BlackAndBlue a întrebat:

Care este strategia cea mai buna ca la jocul " Monopoly " sa castigi mereu?

Răspuns Câştigător
| NyanMei a răspuns:

Cea mai buna strategie este sa cumperi cat mai multe strazi si sa iti faci casa pe prima strada(una de culoare mov care daca pici pe ea primeste 500 de la celalat jucator) daca iti faci casa pe acel loc,prietenii tai nu o sa li se para cine stie ce, si chestia e ca acolo pica toata lumea mereu, si asa le iei banii.Eu asa fac mereu si castig. Sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
| Dash a răspuns:

Pai, depinde de cum dai cu zarul (norocul...)