| anonim_4396 a întrebat:

Care-i cel mai bun strand din Bucuresti?

12 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Strandul Ciurel, Strandul Berceni, Strandul Drumul Taberei, Strandul Titan, Complexul Tei, Strandul Uverturii, Strandul Vacaresti, Water Park

| bebe1123 a răspuns (pentru adriangabor92):

Cel mai bun e Water Park

| Petronela a răspuns:

Strandul Tineretului e cel mai bun

| aLaLa a răspuns:

Cel din Drumul Taberei? Ce zici?

| laurentiu a răspuns:

Dusul de acasa laughing

| RUMBURAK a răspuns:

Strandul tineretului. e renovat recent.parerea mea. e aproape de sofitel.

| Cuuukii a răspuns:

Strandul Dambovita (Ciurel ), este amenajat cu plaja nisip, sezlonguri, umbrelute, doua spatii de joaca pentru copii, mese tenis de masa, doua terenuri de fotbal, teren tenis de camp care poate fi inchiriat; nocturna, 3 bazine adulti, 2 bazine pentru copii.

Strandul Giulesti are o suprafata de o jumatate de hectar si dispune de instalatie de circulare-recirculare, dar si de tratare a apei. Bazinul are o capacitate de aproximativ 100 de persoane.

Strandul Drumul Taberei deja s-a deschis. Programul de functionare este de la 8. 00 pana la 20. 00. Acesta dispune de 2 bazine adulti, 1 bazin copii (tobogan); plaja gazon, sezlonguri, bar, terasa, fast-food, spatiu de joaca copii, umbrelute stuf; cursuri de inot

Strandul Titaneste unul din cele mai frumoase stranduri din Bucuresti si se mandreste cu bazine ultramoderne, zona de agrement, terenuri de fotbal, restaurant, club si multe alte solutii de divertisment pe care va asteapta sa le incercati. Acesta este amplasat in Complexul de Agrement - Strand Titan – Cara.

Strandul Tineretului, amplasat pe strada Primo Nebiolo, nr 1, dispune de 4 bazine pline cu apa buna pentru o baie relaxanta si reconfortanta! Facilitatile sunt pe numeroase - gazon, cabine de dus si un sistem de filtrare performant al apei. Ce altceva ti-ai mai putea dori decat sa innoti intr-o apa limpede filtrata zilnic?

Strandul Berceni este amplasat pe strada Izvorul Oltului, nr. 9. Acesta are 3 bazine, plaja, sezlonguri, dusuri si terenuri de tenis si de fotbal.

Daca insa vreti ceva diferit, Water Park-ul din Bucuresti - Otopeni este solutia optima. Cu o capacitate de 3500 de locuri aceasta zona este potrivita pentru a petrece cateva ore de neuitat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bun dintre toate mie mi se pare Strandul Vacaresti.Nu arata el prea nou dar mie mi se pare cel mai bun ca merg acolo de cand eram mica si normal ca sunt ani de atunci.Iti mai propun cateva : strandul din drumul taberei ar mai fi unul dintre ele dar din cate am vazut este foarte aglomerat, ar mai fi si Water Park dar si asta este foarte aglomerat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic strandul vacaresti. Daca nu stii cum sa ajungi iti spun eu. Poti trece prin parcul facut de Piedone si ajungi imediat sau o iei pe sosea, faci dreapta la Hanul Haiducilor si mergi tot inainte.Eu as zice drumul din parc pentru ca e mai usor
sper ca te-am ajutathappy

| bebe1123 a răspuns:

Eu zic ca water Park

| bebe1123 a răspuns:

Eu Zic Ca Water Park

| AndaAndreea a răspuns:

Cel din Drumul Taberei e dragut. Are topogane cu apa. Intrarea costa 8 lei adulti.