| Idc12345 a întrebat:

Dupa parerea voastra care e cel mai bun strand din Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| Lollipop023 a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea cel mai bun strand este Water Park din Otopeni. Este ceva de mers dar merita, am fost si eu de vreo 5 ori si chiar mi-a placut, cred ca e mai avantajos decat mare.
Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| Luci1988 a răspuns:

Salut, Strandul Tineretului este cel mai modern strand din Bucuresti, fiind considerat un strand de lux renovat la standarde inalte. Deschis in anul 2010, are in incinta si club cu terasa de vara. Bazinele au fost imbracate in liner, iar doua dintre ele au fost unite, rezultand un bazin mare pentru copii si adolescenti. Plaja e tip gazon, apa e filtrata si clorinata. Dispune de dusuri, cabine, sezlonguri moderne. FUNDA?