| yonik_1633 a întrebat:

Care imi da si mie un joc gen metin2 dar sa fie fain? in afara de 4story? pls...sunt disperata,

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Bun sa te lamuresc!
1. Incearca diablo2 lod Pentru detalii imi dai pm
2. Last chaos
3. Fly For Fun
4.Fiesta
5.Lineage 2
6.Conquer
Cam atatea am jucat eu dar pot spune ca toate sunt frumoase in... diferite moduri
Daca esti o jucatoare sau jocator inraita/inrait de aceste jocuri
Vei gasi ceva atractiv in fiecare joc de mai sus spus de mine! precizez ca diablo il vei gasi pe FILE LIST!
Restul le vei gasi pe net happy GOGLE xD

6 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Incearca Wowwinking...
Iti va placeawinking

| powergirl a răspuns:

Incearca imperiaonline.org sau grepolis.ro sau ikariam.ro sau travian.ro e gen metin contruiesti si faci armate si te lupti si e distractiv

| suddent a răspuns:

Eu ma apuc de talisman, daca vrei id meu da-mi pm.

| Cata96 a răspuns:

Deci World Of Warcraft ii baza la toate MMORPGuri are o grafica si niste chesti de invidiat... ocupa si cam mult loc da meritawinkingapucate sa joci si spune-mi daca iti placebig grin

| AdyDinamo123 a răspuns:

Apucate de world of warcraft

| laugh a răspuns:

Cabal...destul de fain.
Alta varianta: World of Warcraft (15 GB, Patch inclus)