| anonim_4396 a întrebat:

Care imi poate explica si mie care e treaba cu site`ul lockerz? si nu vreau sa`mi trimiteti mail sau etc. dau fundita celui mai bun raspuns.mersi

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

M-a invitat si pe mine o prietena.treaba e ca daca faci multe puncte primesti premii in obiecte din ce am inteles de la ei. da ca sa faci acele puncte trebuie sa pierzi mult mult timp degeaba asa ca nu se merita!sad

| cornculapte a răspuns:

Lockerz e un site la care acumulezi puncte din logarea in fiecare zi - LogIn Points(2puncte), din intrebari zilnice - Dailies(2puncte) si din vizionarea de filmulete si videoclipuri (2puncte/videoclip). Cu punctele acumulate poti sa cumperi diferite premii. Cam asta e pe scurt. Daca vrei invitatie, da-mi un PM cu adresa ta de mail si iti dau. happy