| Pandarzv a întrebat:

Care imi poate spune si mie ceva despre 2012 mai explicit?

Răspuns Câştigător
| Mirco a răspuns:

Un an ca oricare altul fara nimic special sa nu te mai iei dupa prostii aia de la tv de zic ca o sa fie sfarsitul lumii nimeni nu stie cand si cum o sa fie asa ca stai fara griji nu se intampla nimic

5 răspunsuri:
| Sergiu95 a răspuns:

2012 o sa fie ca toti anii in care s-a spus ca vine sfarsitul lumii da no venit nimica. Dale pace la aialaughing) din 2 in 2 ani se spune ca vine si no venit nmk.Am vazut ca si un popa o spus ca numai Dumnezeu stie cand vine sfarsitul lumii.Nu te lua tu dupa aialaughing

| Riyukii a răspuns:

Ca toti idiotii stiintei spun ca va fi sfarsitul lumii.
Dumnezeu stie ce va fi, nu ei, nu noi.

| BellaComy a răspuns:

Cica se spune ca o sa fie sfarsitul lumii. Dar este doar o prostie. Sfarsitul lumii va fi peste milioane de ani.Prostia asta a fost inventata de niste prosti care au vrut sa atraga atentia si nu stiau cum.Nu te lua dupa toate inventiile ca nu toate sunt adevarate.Eu am ras pe tema asta.Este chiar hazlie.Auzi...Ca asa au prevestit maiasii.Anul 2012 nu mai aparea in calendarul lor. Dar cred ca au murit toti maiasii si de aia nuau mai continuat calendarul.Baliverne.laughing)

| Andreea3219 a răspuns:

Da se spune ca in 2012 cica s-a terminat nu stiu ce calendar...(ceva leagat de religie). Stai linistita, in momentul de fata ar trebui sa iti faci griji pentru poluare, avem atatea specii pe cale de disparitie, si in plus in curand o sa ne imbolnavim noi insine de la atatea deseuri. Sper ca te-am ajutat. Fie ca noul an sa-ti aduca fericire, iubire, sanatate si un sac plin de dorinte indeplinite. pup:*:Xbig grin

| Andrey10Alex a răspuns:

Ca o sa se sfarseasca pamantul