| Addaaa99 a întrebat:

Care joak barn buddy.
cum fac creditul?

Răspuns Câştigător
| Ramona_5995 a răspuns:

Buna, iubita!
Eu ma joc burn buddy.
Creditul nu se "FACE", ci se CUMPARA
happy
Sau mai primesti de la ei cand treci la anumite nivelebig grin.

14 răspunsuri:
| Andreea98 a răspuns:

Eu am castigat o data credit cand am crescut in nivel dar poti sa si cumperi cu banii reali

| Ramona_5995 a răspuns:

Mersi pentru funda, iubitel. :*

Răspuns utilizator avertizat
| IngridTomlinson a răspuns:

Pai eu.si ramona a uitat ceva:d le cumperi daca ai monede si... iti dau si cand castigi trofeul de aur la un animal de ex: pentru spalearea porcului mie mi-au dat 200 de credite bb:d succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc barn buddy si creditul ori se cumpara ori cand ai facut toate fundele la gradina, sti atunci cand ai plantat diverse plante primesti 200 credite cam asta pai eu asa stiu dar poate mai sunt si alte solutii oricum bafta la barn buddy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creditele rosi le poti face prin cupa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primeste 200 sau 300 de credite daca faci cupa si poti si cumpara prin sms sau poti primi la anumite nivelebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol cine imi da si mie credit la barn budy?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se cumpar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se face negustorie km pot sa le vand?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cat costa
sunt bani adevarati?

| dany_6134 a răspuns:

Trebuie sa plantezi cat mai mult si sa vinzi ca sa faci cupe si dupa le vinzi ca sa faci credit

| bizie a răspuns:

Ee sunt si smecherii de a face credite fara cupe si fara bani reali tongue