| eduard1029 a întrebat:

Hi! pentru cei care joak barn buddy pe facebook cum se instaleaza toolbar-ul acela? plss dau funda

Răspuns Câştigător
| AndreRose a răspuns:

Salut! Imi pare rau sa te anunt dar acel toolbar nu era decat pe o perioda limitata de timp cand era la promotie si o vaca roz laughing Si din cate stiu eu acum nu mai ai cum sa il download-ezi decat daca va aparea din nou o astfel de promotie. Eu l-am avut si nu prea mi s-a parut cine stie ce. Ma rog eu ti-am zis tot ce stiu acum depinde de tine daca esti dulce si imi dai si mie o fundita draguta big grin?