| TarkaN a întrebat:

Care ma ajuta am raspunsuri si de o ora si ceva si nu sunt aprobate am destule de o ora si jumate de ora nu sunt aprobate ce trebuie sa fac ca sa se aprobe toate? e vreun bug trebuie alt cont? dau FUNDA! va rog

2 răspunsuri:
| Bellabelutsag a răspuns:

Trebuie sa astepti si eu trebuie sa astept o gramada depinde si de conexiunea netuluii ma rog astpp uite de ex acum uitate sa vezihappy

| ɔɐıɔ a răspuns:

Doar asteapta, eu inca am raspunsuri neaprobate de pe la 7, so, don't worry...
Fundischkein?

Întrebări recente