| dealwithit321 a întrebat:

Doamne, da cat le ia celor de la TPU sa aprobe o intrebare? straight face serios astept de 1 ora si ceva cred si alte raspunsuri vad ca au fost aprobate, a mea e inca in asteptare.

Răspuns Câştigător
| Mariusssss a răspuns:

Te asteptai ca TPU sa fie vreun site de doamne ajuta. E romanesc, dar in schimb in colt am vazut mesaje gen 'denunta facebook' ar fi nevoie sa fie inchis. TPU e destul de varza pana posteaza intrebarea trece o ora, pana posteaza raspunsul alta ora. In schimb sunt postate repede intrebarile tampite, ce faceti? Cum va numiti? Este soare afara? Cerul e albastru? happy

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Buna!
Sigur ai apasat de doua ori pe "Trimite" (de obicei o intrebare nu se trimite din prima)? Ti-a aparut acel text verde, care te anunta ca intrebarea ta va fi moderata? Daca da, atunci ar fi trebuit sa apara demult. Poate e o eroare a site-ului sau intrebarea ta a fost raportata (desi nu cred).