| alexutzu2019 a întrebat:

Care ma ajuta sa marim comunitatea

Mistyc.ro este o comunitate formata din oameni ce se pricep in diferite domenii.
Pe comunitatea noastra putiti gasi cfg, dll, leisuri pentru cs 1.6
Dar si tutoriale photoshop, alte programe din gama adobe, mac os, windows, grafica 2d, grafica 3d
Puteti sa faceti cerere pentru avatar si alte chestii, benere, semnature...
Acum ca se aproprie craciunu este si un concurs pentru un steam cu 7 jocuri printre care cs
Totul numai pe www.mistyc.ro/forum
Go Go Go!
HL&GFe

New! : Sectiunea VIP

1 răspuns:
| xDValentinxD a răspuns:

Eu