| adee25 a întrebat:

Care membru al familiei Cullen(Twilight)va place cel mai mult? De ce?

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Imi place de Alice pentru ca este draguta, spontana, jucausa, gratioasa si pentru ca vede in viitor. Dar imi place si de Edward pentru ca este misterios si chiar o iubeste pe Bella.

2 răspunsuri:
| Annalina99 a răspuns:

Alice e cea mai frumoasa foarte amabila si se intelege ca si cu o sora cu Bella. Plus are puteri supranaturale[vede in viitor]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosalie. Pentru ca povestea ei este foarte frumoasa. Pentru ca ea este singura care se opune in totalitate dorintei Bellei de a deveni vampir.