| Katie98 a întrebat:

Cum se cheama tunsoarea lui Alice Cullen din Twilight

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna KaTiE,
Eu nu cred ca are un nume, dar daca vrei sa ti-o faci si tu poti sa iti pui poza pe telefonul mobil, sa te duci la coafor, sa ii areti poza iar doamna te va tunde conform pozei.
Pa, pa

3 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Pai oricum ea in film cand ii stateau firele de par asa ridicate erau facute cu placa si spary sau gel.Iar tunsoarea ei nu are un anumit nume,la fiecare le sta diferit acea tunsoare si ar intelege altcumva,daca am zice dupa cum este ea este un fel de bob,dar mai lung,deci o tunsoare medie dupa marimea fetei,dar daca ai spune asa cea care te tunde intelege altcumva de cum iti imaginezi tu, cel mai simplu e sa scoti o poza cu Alice Cullen unde sa se vada parul ei clar si sa ii spui sa te tunda asa, si sa til si aranjeze ca sa stii cum sa ti-l faci ca ea.

| JelLy_3370 a răspuns:

Cred ca bob.

| LuHan a răspuns:

Nu are nume.dar eu cam ma rog nu cam ca e aproape la fel si e intr-un fel bob in scari.xD