| Corina_7356 a întrebat:

Care s-a uitat la narcisa salbatica de la inceput pana la sfarsit? dar episodul de azi? ati vazut cristian o bate pe manuela ii da cu picioru' si cu cureaua o-) am ramas. FUNDA

4 răspunsuri:
| Addaaa99 a răspuns:

Da:-s ce l.am injurat cand am vazut. si anastasia aia. Ia trebuit barbatirolling on the floor si acum daca e insarcinata :l. infien se va vedea.
Insa, imi place mult de narcisa si tudor.; pa-pa.

| adela93 a răspuns:

Eu zic ca bine i-a facut...ca a batut-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Acum cateva minute s-a terminatkiss Am vazut ca, Cristian o va batea pe Manuela cu piciorul si cureaua dar in episodul urmator(acum arata doar secvente)kiss
Imi place mult ''Narcisa salbatica'':X si ma bucur muult ca Tudor si-a recapatat memoria:X:X
Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow! Ce prefacut este Cristian, sper ca Emanuela nu-l va ierta. Da, in episodul de maine va fi aceasta scena! Cred ca mi se va face mila.