| SomeOnexD a întrebat:

Care se uita la wrestling, si daca te uiti cu ce wrestler tii?love struck

Răspuns Câştigător
| Blacky95 a răspuns:

Sheamus RR Winner happy

7 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Randy Orton.

| Hachimytza619Akita a răspuns:

The Undertaker Si Cm Punk!

| SDC a răspuns:

Tineam cu Batista,ma uitam tot timpu, ma mai uit si acum, imi place de kelly kelly

| MaDroghezCuFericire a răspuns:

Eu ma uit tongueadica ma uitam si tin cu mai multi nu cu unul imi plc:Batistalaughing, Randi Orton si nu mai stiu cum il cheama:@thinking ala care are fulgere in ochi tongueastia imi plac mie si fetele de la wresling :Xfunda?:*pa

| crs122 a răspuns:

Undertaker john cena si randy orton

| Anentykkk a răspuns:

John Cena, Rey Misterio, Sin Cara, Randy Orton, Triple H, Undertraker, Jeff Hardy, Kane, Batista, Carlito, Chris Jerico, The Miz, The Great Khali, Edge, SheltonBenjamin, Mr Kennedy, Bobby Heenan, SGT. Slaughter, John Morrison, Finaly, Kofi Kingston, Mark Henry, Shawn Michaels, CM Punk, Billy Gragham, JBL, Matt Hardy, Roddy Piper. Si fete: Beth Phoenix, Vickie Guerrero, Candice, Kelly Kelly, Natalia. Mai stiu multi dar mi-e lene sa-i scriu happy

| flaviusxnaruto a răspuns:

Jhon cena normal