| LoquitaSeMutaInViataReala a întrebat:

Care Sims vi se pare cel mai super? pe care il aveti(ex.: 2 university sau 3 world adventures etc. etc.)? funda pentru cel care il are ca si mine happy

Răspuns Câştigător
| AngelOnEarth a răspuns:

Am The Sims 3 cu toate add-on-urile aparute pana acum pentru el.

8 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Eu am Sims 2 și m-am cam plictisit de el. Aș vrea să mă las de jocuri stupide...Mai bine TPU decât Sims.

| Jadis a răspuns:

Mie nu imi place nici unul. M-am jucat la prietena mea Simsu nou aparut si e groaznic... e plictisitor si hainele is urate de numa. Iaaaaaaaaak

| Psihiatra a răspuns:

Sims2 free time, sims2 double delux.

| xl0llip0px a răspuns:

Pai am sims 2 si sims 3. insa nu stiu de ce dar sims 2 mi se pare mult mai cool decit sims 3. poate ai alta parere dar asta e parerea mea...happy

| ExtraSakadat a răspuns:

Sims 3 Adventures si toate Sims 3

| Bianka a răspuns:

Nu stiu care e cel mai "cool" pentru ca de cand ma stiurolling on the floor am avut si am jucat doar sims 3big grin
Dar e super:X

| All3 a răspuns:

Sims 2 university si nightlife

| Nimeni_6547 a răspuns:

Sims 3