| saida a întrebat:

Ce parere aveti despre sims 3 world adventures cei care l-ati jucat?

Răspuns Câştigător
| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

E foarte misto...mai ales cand mergi in egipt cu grupu prin catacombe.

2 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Imi place foarte mult, si mi l-am dorit de foarte mult timp. Problema e ca uneori uit cum trece timpul si ma trezesc ca au trecut 4-5 ore de cand am inceput jocul.

| Aliiiiiiii a răspuns:

La mine nu merge! Din cate am vazut eu e foarte dragut dar cand l-am instalat mi-a spus ca trebuie sa am aceeasi versiune si la sims 3 si nu stiu ce sa-i fac.