| ELNuInvataMomentan a întrebat:

Care stie jocuri bune de jucat in doi? Funda pentru cele mai multe si mai bune!

1 răspuns:
| aan a răspuns:

Daca te referi la acelasi calculator (split screen) as putea recomanda urmatoarele:
Wacky Races, Worms Armageddon, Mortal Kombat, Street Fighter, Chicken Invaders 2, Tom & Jerry: Fists of Furry, Jazz Jackrabbit 2, LEGO Racers, Heroes 3, Serious Sam 2, Virtua Fighter 2, Moto Racer 2 si asa mai departe, cauta pe google "splitscreen games pc".