| SheR1fuL a întrebat:

Care sunt cele mai bune jocuri care leati jucat?

Răspuns Câştigător
| kuka a răspuns:

Assassin's creed, prince of persia [toate], mirror's edge, devil may cry 4, crysis, dark sector, left4dead, burnout paradise, wanted - weapons of fate si nu in ultimul rand, overlord 2
etc. etc.

19 răspunsuri:
| RetroX a răspuns:

Da, seria Prince of Persia e super! peace sign

| cLaudYu a răspuns:

Hittman blood money, hittman silent 2, el matador, nfs carbon, nfs most wanted, delta force black and down etc.

| Izz a răspuns:

The sims 2 si expensiile sale

| andreig a răspuns:

Gta san andreas si gta IV big grin

| eliza a răspuns:

Buna! pai '' cooking academy'' & ''cooking academy 2" &''posh boutick'' etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Illuminati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin 2, cs, x-man2 etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 ro:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da gta 4. san andreas. turok. assassins creed. alone in the dark. doom 3. crisis. prison beak. bioshock. time shift. prototype. fallout. cryostasis. legendary predatorvs alien. penumbra, kane&linch, the witcher.hellgate,fear.jericho.metalofhonor.dead spce.alien cilonial marines.ghost recon.beowlf etc ca mai am inca 187 unele 17 sunt aprute acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca pirati din caraibe la capatul lumi ala e misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine ar fi jocuri de gatit si actiune.
Dar poate si cu fantome... multe altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prince of Persia bornout revenge gta cs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gta san andreas real v2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mt2, cs, wow, dota, nfs carbon, x-men2, gta Vc, nightfire 007

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fifa
razboaie

| Cozmin97 a răspuns:

Cel mai smecher care l-am jucat si are il mai joc e asta. http://splur.gy/r/8gFqX/r/332FLg4Cgq5

| duffy_7344 a răspuns:

Www.JocuriSimple.ro este pe departe cel mai bun site de jocuri online din Romania! O groaza de jocuri misto poti gasi acolo. Cu stima

| Cristian_Mario_1980 a răspuns:

Ma sti care e treaba, ati vazut un joc cu inpuscaturi de gen combat 3 in care nu trebuie sa te logezi ca am cautat apropo ca tot e combat 3 e ca un cunterstrike dar online. va rog daca stiti jocuri fara logare fara inpuscaturi ziceti