| raduradu132_4684 a întrebat:

Care stie jocuri pe pc cu tiruri in afara de euro truck simulator

Răspuns Câştigător
| sumi94 a răspuns:

Este un joc browser based unde poti sa castigi bani adevarati(deocamdata nu este implementat deoarece nu sunt destui membri), sa iti faci noi prieteni sa omori jucatori/politicieni si multe altele...cheama-ti toti prietenii si vei fi recompensat.

[url]http://www.mafiacreator.ro/MobGate/[/url]

5 răspunsuri:
| Dragotta a răspuns:

18 Wheels seria

Eu iti recomand 18 wheels extreme trucker jocu asta chiar te pune la incercare

| astamicuta a răspuns:

18 Wheels of Steel Across America

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt multe cu tiruri, Radu. De exemplu: German Truck Simulator...

| philips a răspuns:

German Truck Simulator, e mai nou si foarte real

| waly98 a răspuns:

Care stiti un joc misto cu tiruriin afara de 18 wheels, German TRuck,
si ets