| kiduka a întrebat:

Care stie niste metode de a face credit [imvu] in afara de conturile fale care oricum nu mai merg nici la conturile noi, myyearbook, my pets, toolbaru, facebook? Dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| Mary24 a răspuns:

Pai poti sa faci cu myb...cam 1000 pe zi sau chiar 1500 prima oara fa-ti un cont pe myb si dupa du-te acolo sus la "Friends"si iti apare acolo "Find friends" dai acolo si alegi "yahoo" bun dupa aceea iti scrii e-mailu si parola si dupa iti apare toti prietenii tai din lista iti alegi de acolo 20 sau poti sa dai direct pe aia mare verde de jos "email + nu stiu ce"(o sa o gasesti) si dupa ai facut 250.000 pe myb dupa te duci acolo sus unde iti scrie cati bani ai pe myb
dai acolo si dupa copiaza linkul si mai deschidel o data il dai paste in alta casuta bun cand tia aparut alea 2 la fel dai aici http://i.imgur.com/dZoB9.jpg la amandoua casutele bun si dpa aceea te loghezi acolo iti scrii numele de la imvu si parola ta si dupa scrii aici in casuta asta 500 http://i.imgur.com/Oqbfs.jpg si scrii la amandoua casutele 500 si dai deodata sumbit :) sper ca te-am ajutat scuze de greseli dar m-am grabit

Daca nu ai inteles scrie`mi in mesaj ca n-ai inteles si iti dau idu meu si iti explic mai bine:D

1 răspuns:
Întrebări recente