| weHEARTit a întrebat:

Cum pot face rost de credite pe IMVU in afara de facebook, myyearbook, install toolbar, pets, prin e-mail sau toate chestiile de pe site? Dau funda - categoric! (scuze pentru categorie dar e cea mai vizualizata)

2 răspunsuri:
| Daysee a răspuns:

Nu se poate. Acelea sunt singurele metode prin care poti face credite. Nu crezi ca daca ar fi fost altele s-ar fi pus? happy

| Zbrrrrrrrrrr a răspuns:

Poti face credite prin telefon.dai 5-3 euro si primesti pana-n 2000 de credit... funda?