| dya26 a întrebat:

Cum pot sa transfer de pe myYearbook pe imvu credit am auzit ca daca ai pe myYearbook 200.000 pe imvu iti da 1.000 cine stie sa imi explice si mie detaliat plizzz,

Răspuns Câştigător
| alexa007 a răspuns:

Intri pe contul de myyearbook dai la home apoi langa poza de profil in stanga sus ai lunch money si dai la exchange apoi selectezi imvu, bagi numele, copiezi sumele acelea de sus si le pui in casuta de jos si gata... sper sa te fii ajutat

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu. dai la siteu de pe imvu dai la earm credits dia la transfer de pe imvu pe myYerbook sau invers da sa ai grija sa intorci sageata ca eu am facut o prostioara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sub poza default de pe myb ai linkul "exchange". Dai click pe el si selectezi una din cele doua variante:IMVU sau Weweorld. Odata ce ai selectat una din cele doua variante, te conectezi pe contul acela, si iti va aparea un tabel in care trebuie sa selectezi cate puncte vrei sa trimiti.Pentru ca punctele sa iti intre in contul myb, trebuie sa rotesti directia sagetii, ">>>" -"