| Valy_8786 a întrebat:

Care stie o modalitate de slabire rapida (necostisitoare)?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Sa slabesti rapid, armonios - si asta pe termen lung - nu se poate. Trebuie sa iti schimbi stilul de viata.Eu am renuntat la grasimi in exces si zahar si am slabit 10 kg in 3 luni fara sport.

6 răspunsuri:
| Incubus a răspuns:

Simplu si usor: nu mai manca (daca rezisti)

| andreii2 a răspuns:

Alearga 30 minute nu foarte tare.Sauna ar mai fi o solutie.

| catthshshshs a răspuns:

Mult sport ( in fiecare zi, dar te tii de el cateva luni macar) si o dieta fara carne si paste. Consuma iaurt degresat si multe fructe si legume. Si fara condimente.

| VoiceWithin a răspuns:

Inotul, poti sa slabesti dar sa te si ingrasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi eu zic sa alergi cam 20 de minute, dupa ce ai mancat cina big grinbig grin:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foamea