| Bellicous a întrebat:

Ce metode de slabire rapida cunoasteti?happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| eliaclodia a răspuns:

Efort fizic si intelectual, intens. Plus alimentatia potrivita, fara sare, grasimi nesanatoase si fara exces de dulciuri, fara carnea si ouale pline cu hormoni de crestere, fara mezeluri, coloranti de tot felul, fara potentiatori de gust etc.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci, lasă metodele rapide de slăbire care îți pun sănătatea în pericol.
Alege o alimentație săracă în calorii dar care să asigure minimul de nutrienți pentru buna funcționare a organismului, hidratare corespunzătoare și activitate fizică zilnică pentru arderea caloriilor.
Exclus înfometarea și sedentarismul.
Îți dau un link pentru valoarea calorică:
calorii.oneden.com
Succes.
Pa, pa.

| Cosmin86 a răspuns:

Trebuie sa fii putin batut in cap sa vrei sa slabesti rapid

| Bellicous explică (pentru Cosmin86):

Ce te bagi ma? vezi-ti de treaba ta

| Cosmin86 a răspuns (pentru Bellicous):

Ba bag, ca ma amuza cand vad o vaca grasa care vrea sa slabeasca rapid laughing

90 % din oamenii care slabesc rapid se ingrasa DUBLU, unii repede, altii in cativa ani, dar toti fac asta.

DE ce? DIn cauza dereglarii metabolismului, dar ce sa inteleaga cineva care vrea sa slabeasca rapid laughing

| Bellicous explică (pentru Cosmin86):

Nu stii cum is eu asa ca nu te baga copil prost!laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru Bellicous):

Proasta e maica-ta, ca a uitat sa te educe.

Esti doar o alta retardata care vrea sa slabeasca rapid si apoi o sa-si dea cu pumnii in cap, EXACT ca toate celelalte terminate laughing

| Anonimow a răspuns:

Maninca de maxim 2 ori pe zi si alearga...

| alinadumi a răspuns:

Folosirea suplimentelor alimenatre pentru intensificarea arderilor. Eu am slabit dupa ce am tinut o cura cu suplimentele acaiberry900! Posibil si metabolisml meu sa ma fii ajutat!